Sitemize Hoşgeldiniz...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Süper Komik nickler

YazarMesaj
gιzємℓι011907
{60}MoDeRaTöR ™
{60}MoDeRaTöR ™

Madalya :
Takım :
Müzik Türleri :
Rep :
Metin Alanı : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®️.</marquee></font></center>
Rep :
0 / 1000 / 100

Admin Şikayet Et :

Rep sistemi
Kullanıcının Hediyeleri: Laptop Laptop
Başarı Puanı Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Aktiflik Başarı Puanı Güçlülük:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Süper Komik nickler   Cuma Kas. 21, 2008 8:20 am

süper komik nickler
**kır kalbimi gönlün olsun al herşeyim senin olsun ama şimdi başka kollardayım BUDA SANA KAPAK OlSuN!)))**dünyada ınsanlar sevgisizlikten ölecekler bunada en çok hayvanlar gülecekler**Kızını dövmeyen torununu erken sever
**eğer beni unutursan,elinden kir,yüzünden pasak,burnundan sümük,elbisenden pire,saçından sirke,gözünden çapak eksik olmasın emi
**Yerin kulağı var derler Benimde kulağım var Peki ben yermiyim Hayır yemem!**bir adam kendini sürekli tuvalete atıyomuş NİYE????????????? çünkü kendini bir bok sanıyomuş**İLK
SEFERDE KAZANAMAZSAN SUÇU AMİRİNE AT,İKİNCİ SEFERDE KANAMAZSAN HİLE
YAP,ÜÇÜNCÜ SEFERDE KAZANAMAZSAN VAZGEÇ SALAKLIĞIN ALEMİ YOK((-**türküm doğruyum çalışkanım iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorumm**sene
bin dokuz yüz çift sıfır dedem bilmez ama babam kesin bilir salı cuma
namazından çıktıktan sonra atın üstünde ama YAYA harbe gidyoruz ÇÖLDE
kar diz boyu karşımda düşman askeri çektüm kılııc ı iki el ateş ettim
adamı bacağından vurdum ama benim kolumu alçıya aldılar hastaneye son
sürat gidiyoruz ama arabada bir damla benzin YOK neyse o zamanlar
elektrik nerde mum ışığında tv izlerdik***Ölmüş karga gözümü oysunki, susuz yüzme havuzunda boğulayımki,bozuk araba beni ezsin ki seni çokkk düşünüyorum ;-))
***aşk; italyada trajedi ingilterede komedi fransada dram türkiyede haram
***BU İKİ KÜÇÜK SATIR SANA BENİ HATIRLATIR HAYDİ ORADAN KATIR SANA LAZIM SATIR ŞEYTAN DİYOR AL YATIR KES KITIR KITIR
***gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline
**HeM iÇkİyEyE hEm SiGaRayA aYnI AnDa YeTiŞeMiyOr mUsUnUz??>TÜTÜN KOLONYASI İÇİN
**Almis eline bir cicek sevecek-sevmeyecek ulan essekogluesek cicek nerden bilecek**BEN BIR DELI ASIK ELIMDE CATAL KASIK ASKI YEDIM BITIRDIM SANA KALDI BULASIK
**ALTIN GİBİ BİR ÇOCUK VARMIŞ KADININ BİRİ BOZDURUP BİLEZİK YAPMIŞ
**AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK :@***Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar Çünkü Orda Su daha Ucuz
**evde
kalmış kızlar müjde adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilonuzu yazıp 2111\’e
gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım (dikkatilk 10\’a girene
turşu bidonu hediye)**ÖLE SEVEK ÖLE SEVEK Kİ,GARA SEVDA
OLAHARAPLARA BENZİYEH,GAPGARA OLAH,GARA SEVDA NEYSE ONİ YASİYAHKEDİYİ
GUDİYİ SEN DİE SEVİİM,SENDE HOROZU GUDİYİ BEN DİE SEVSEMBOLİK AŞHK
NEYSE ONİ YAŞİYAHGEL ELELE TUTUŞUP KENDİMİZİ ELEKTİRİYE VEREH,ZANGIR
ZANGIR TİTRİYEK,OLMİEK,ELEKTRONİK AŞHK NEYSE ONI YAŞİYAH
**BEKAR
IMAM KÖYDE AŞIK OLDUĞU KIZI İSTETMİŞ AMA VERMEMİŞLER NAMAZ VAKTİ
GELİNCE MİKROFONA\"SIRADAKİ EZANI SEVİPTE KAVUŞAMAYANLAR İÇİN
OKUYORUM\" DEMİŞ**BIR GORSEN SANA OLAN SEVGIMI, KARSISINDA DIZ
COKER MERHAMET DILERSIN AMA ASKIM SANA BAKACAK KADAR KUCULMEDI SEN BIR
TERZININ KIZI BEN SE BIR FABRIKATORUN OGLUYUM BIRLESMEMIZ IMKANSIZ**cok yaratıcıyımdır acayip sorun yaratırım**bi
HRANT dink öldü HEPİMİZ ERMENİ OLDUK BAK ŞU İŞE) HA AMAN BİRDE BÜLENT
ERSOY ÖLÜRSE ABÖVV YANDIK WALLA ALLAH BÜLENT ERSOYA UZUN ÖMÜR VERSİN
YARABBİ (AMİN)**ayaklarım okula gidick kadar enayi ise ellerimde kopya çekicek kadar asildirr!!!!!!**diş görünüşe önem vermem rontgen flmi çekipte gelin**çok tatlısın ama REJİMDEYİM**yanlızlığın
ne demek olduğunu bilirmisinsensiz yaşamağın ne demek olduğunu
bilirmisingeçen günlerin aslında benim için geçmeyen günlerin ne demek
olduğunu bilirmisinBilmezsin O ZAMAN FAZLA KONUŞMADA İŞİNE BAK
**İLK GÖRÜŞTE AŞKI ANLIYORUMDA,ÖMÜR BOYU BİRİNİN SURATINA BAKAN İKİ KİŞİ ARASINDA \’AŞK\’ MUCİZEDEN BİŞEY OLAMAZ
***Kardan adam olur senden adam olmaz**senı sensızde yasaya biliyorum en azından kafamı dinliyorum
**sen
güzel bir yagmurun ardından toprak kokusunun kapladıgı masum bır
cıcegın yaprakları arasında gorunen bır sumuklu boceksın hahahahahahhhah**Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı, beni terketti
**üç
tane deli deli tımarhaneden kaçar aylak aylak gezinirler ve polisler
aramya başlarlar polisleri gören deliler saklanacak yer ararlar bir
tanesinin aklına bir fikir gelir cebinden bir iğne çıkarır arkasına
saklanırlar polisler yakalayıp arabaya bindirirler biri derki bizi
acaba nerden gördü ötekide derki bizi iğne deliginden ğörmüştür derler
***BULAMAZSIN ARIYORSAN SOĞUK SU İÇ YANIYORSAN DURMA AVCUNU YALA HALA SENİ SEVDİĞİMİ SANIYORSAN
**Dün seni çok bekledik gelseydin toplu resim çektirecektik Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldik((:
**BİLMEMEK AYIP DEGİL YETERKİ CAKTIRMA
**Ölmeden
Önce Söylenen Son SözleR=1Abi bu araba acaip seri ya baksana nasıl
basıyom!2Yaww ahmet abi burası fener tribünü değil galiba!
(HEHE)3Pardon isteyerek olmadı4Müjdemi isterim Rasim abi, bir kızın
daha oldu!5Abi \"format c:\" ne demek biraz önce senin bilgisayarina
yaptım da(HEHE)6Ben denedim hiç korkmayın7Olum 5 taş çaldım ruhunuz
bile duymadı8Kocan eve erken dönmez di mi sevgilim?(BENDEN BU KADAR))**Bembeyaz
bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında kuş gribi yüreğinde h5n1
virüsü karbeyaz tüylerinde veba ve gagasında bir not GEBERECEKSİN**aşk havuzuna aptallar düşer ama beni ittiler**birgün
öleceksin toprak olacaksın sonrada bir ot! bir öküz seni yiyecek
sonrada siçacak poh olacaksınve ben sana bakım la hiçdeişmemişsin
diecegim**YASAMAK BUYSA ÜSTÜ KALSIN TERK EDİYORUM BU ŞEHRİ LÜTFEN HESAP?**İLK GORUSTE ASKA INANIRMISIN? YOKSA DISARI CIKIP TEKRAR MI GIREYIM**slm
ey benim aziz olan acmadan solan sayın degerli saglam cigerli camlar
piresi deliler ebesi çöpçüler zeybeği yulaf halkası havuç ortası ördek
yumurtası bir sefer taşı gözler hastanesi gönüller torbası mercimek
çorbası taksi kornası biber dolması canım diye başlayıpne GÜLÜYON diye
bitecek şu üç satırın sonunda sana kalbimin en derin sag alt köşesinin
sol tarafından selamlarımı iletirim OH BE ÖPTÜM**ERKEKLER;1GÜN MERHABA 2GÜN SANA CANIM FEDA 3GÜN SARILIR DUDAĞA 4GÜN İŞİM WARDI GELEMEDİM 5GÜN HADİ KIZIM ELWEDA**Sen Sen Ol Kapı Önünde Aşk Yapma Aşkın Gözü Kördür ama Komşunun ki Aslaaa:=)**Ulan sezar sen koskoca romayı yaktın, Ben şu külüstür sobayı yakamadım**Bu aLemde Şekli Ben Koyar Ben Çizerim,Oyunu Ben Başlatıp Ben Bitiririmİşine GeLmezse\\\"GAME OVER\\\" GüzeLim**ŞEKERDEN BİR EVİMİZ, TUZDAN BİR BAHÇEMİZ, ATEŞTEN BİR AŞKIMIZ VARDI AMA DÜN YAĞMUR YAĞDI……**HİŞŞŞŞŞŞT MİLLET AYDA 1 TİRİLYON KAZANMAK ISTERMSIN CVBIN EWETSE OZMAN AYA CIK:-))))))))))))
**küçük bir çiçek SEVECEK SEVMEYECEK ulan bit kadar çiçek bunu nerden bilecek**AŞIK OLUP IZDIRAP ÇEKECEGİME NEZLE OLUP BURNUMU ÇEKERİM (((((HAPŞUUUUUUUUUUU)))))**admın
bırı kahvede otururken ordakılere eger burdan kadın gecerse sut erkek
gecerse kahve ıcerım demıs bulent ersoy gelmıs adam sutlu kahve
ıcmıs:dD:**Sabah yemek yemedim çünki seni düşündüm öğle yemek
yemedim çünki seni düşündüm akşam yemek yemedim çünki seni düşündüm
gece uyuyamadım çünki \"KARNIM AÇTI\"
**Bir delinin seni öpmesine izin ver ,ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme**hiç söylemeye cesaret edemedimama artık söylüyorum I I LO I LOVE I LOVE YO I LOVE YOĞURT hem de SARIMSAKLI
**tatlım sana kalbim tarafından kırmızı kart çıkartıyorum ÇÜNKÜ sen benim hassas duygularıma tekme attın)))
**aşk karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla sersemin teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır))
** duydum baskasını sevmişsin hayırlı haber
beni sevmediğini söylüyorsun çokk güzelll
sende aldatıldın naberrr
**benim bir itim vardı bana çok sadıktı
benim bi erkek arkadasım vardı
itim kadar olamadıı !!!!**güzeli öptüm diye sevinme marifet güzelin seni öpmesinde
**sev seni seveni hamal da olsa , sevme seni sevmeyeni mısırda sultan da olsaa !!!!
***sahte gözyaşlarının tuzlu sudan farkı yoktur !!!
***kışın güneşine, erkeğin gülüşüne sakın ola kanma*** iran ve ırak savastan
afrika açlıktann
ben ise senin aşkından ölüyorum***zalimsin tıpkı neron gibi
o romayı yaktı sende beni**dünya fani
ölüm ani
benlen çıksan
nolur yani**ne olurdu bir yaprağın daha olsa,, bak sevmiyor işte hain papatya
Kullanıcı profilini gör
gιzємℓι011907
{60}MoDeRaTöR ™
{60}MoDeRaTöR ™

Madalya :
Takım :
Müzik Türleri :
Rep :
Metin Alanı : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®️.</marquee></font></center>
Rep :
0 / 1000 / 100

Admin Şikayet Et :

Rep sistemi
0/0  (0/0)
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Süper Komik nickler   Cuma Kas. 21, 2008 8:21 am

Komik msn Nickleri
Komik Msn Nickleri, Komik msn sözleri
**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d**Zorla güzellik olmaz estetikle olurrr :d**erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır**acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir**BANA YAMUK YAPMA AMA KARE ÜÇGEN FALAN YAPABİLİRSİN**ben güzele gü
zel demem kafam güzel olmayınca
**AŞKIM SENİ SEVİYORUM AMA PARAYI DAHA ÇOOOOOOOOK LAKİN; PARANIN NE ÖNEMİ VAR MÜHİM OLAN MİKTARI)**KARAR
VERMİSTİM SANA DÜNYANIN EN GÜZEL EN SİRİN EN MATRAK EN NADIDE EN GOZ
ALICI HEDIYESINI GONDERECEK TIM AMA POSTACI BANA BAGIRDI (CIK O PAKETIN
ICINDEN)DIYE?
**Yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis, tüh ya evde yedek mum da kalmamis**kalbımı verdım saklasın dıye salak buzdolabıan koymus kokmasın dıye**Bir
gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak
istersen beni ara, yanında olmak isterim;ÇÜNKÜ mendil satıyorum 1 alana
1 bedava !!! )
**allah ikinci zenciyi yarattıktan sonra ne demiş? -tüh!Bu da yandı demiş
**hayat
güzeldir yasamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk
özlemektir cekmeyi bilirsenben bir bas belasıyım kurtul
kurtulabilirsen))
**Sen bir meleksin, dagda gezen bir ineksin, ot veririm yemesin, Allah belani versin,
**Uyanırsan
gecenin bir yarısı ansızın Dalarsa gözlerin karanlığa anlamsız Ve bir
sıcaklık hissedersen dizlerinde sakın telaşlanma Bilki altını
ıslatmışsındır**BU TÜP BEBEK HATALI HEP GAZ KAÇIRIYO**GULU
OYLESINE SEVMELISIN KI SORANLARA DIKENI YOK DIYEBILMELISINBENDE SENI
OYLE SEVİYORUM ASKIM O YUZDEN BEYNININ OLMADIGINI KIMSEYE SOYLEMEDIM )
**AY
OLMAK İSTERDİM GECENİ AYDINLATMAK İÇİN,SEVGİ OLMAK İSTERDİM KALBİNE
GİRMEK İÇİN,KUŞ OLMAK İSTERDİM KANATLANIP KAFANA _Pislemek İÇİN
**Bilim
adamlarinin yaptigi arastirmaya gore salaklarin %90\’i gelen mesajlari
sag eliyle okurmus bana bak sakin el degistirme ! Senin oldugnu herkes
biliyo :-)
**Beni bir sen anladın sende yanlış anladın
**Pamuk Die Prensesmi olur Prenses Dedigin Taş Gibi Olur
**İnsanı yaşadığı yıllar değil yaşadıkları olgunlaştırır yıllar sadece armutları olgunlaştırır**sen
dünyanın en tatlı en masum en alçak gönüllü en sempatik en yardımsever
en akıllı en mükemmel İNSANIN NUMARASINDAN MSJ ALDIĞININ FARKINDA
MISIN???????
**_ula memo hele bag ne gözel gız _hani oğlumm
_bağ oğlum msj oğiyi essah lan _gözlerini görisin mi _görmez olirmiyim
_bag bide güliy hoşlandı heral
**kalorifere yakın öğretmene uzak kopyaya elverişli arka sıra bir haftalığına kirayaverilecektir ihtiyaç sahiplerine duyurulur**kızların
kalbi mezar gibidir giren bi daha çıkamaz erkeklerin kalbi merdiven
gibidir inen çıkan belli olmazaşkım kaçıncı basamaktayım
**AmAn AllAhIm KöR OLduM KuSuRa BaKaMiyoRuM hahahahaha
**Güzellik Allah vergisidir sivilce kdv sidir**Adamin biri birgün eczaneye sinek ilaci almaya gitmis ve eczaci ona \"Sineginizin nesi var acaba?\" demis
Kullanıcı profilini gör
gιzємℓι011907
{60}MoDeRaTöR ™
{60}MoDeRaTöR ™

Madalya :
Takım :
Müzik Türleri :
Rep :
Rep :
0 / 1000 / 100

Admin Şikayet Et :

Rep sistemi
0/0  (0/0)
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Süper Komik nickler   Cuma Kas. 21, 2008 8:21 am

Komik Nickler
Komik nickler, Komik msn nickelriÖdümü koparttin git ip bulda bagla sunuHer hakkı saklıymış Bende de diyordum Hakkılar nerede acabaKızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, marangoz bey oğlum!Çorbamdan saç çıktı Beni kimle aldatıyosunuz açsı bey?Beni deniz tutar, Ali tutar, mustafa tutar Severler beniBayram değil, seyran değil Allah Allah! Bir türlü çıkartamadım siziHava korsanı uçağı kaçıracaktı,yapamadı neden ? salak uçağı kaçırdıÇingeneler Almanyayı nasıl okur? ne bileyim ben çingenemiyimUzun lafın kısası : U-LOyunu ayakta alkışladımneden ? oturacak yer yoktuda ondanZencinin biri denize düşerse ne olur? Tabii ki banyo yapmis olurDün kazı kazandan ne kazandın ? kaz’ı kazandım )Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa kafamdamı mı?Alfabe 28 harf artık neden ? O şimdi askerAğrı kesicin varda, adana kesicin nerde?Volkswagen Pass-at , hep kendin oynama !1 , 2 , 3 TIP! Hayır!?! 1, 2, 3 öğretmen !Hakan Şükür sahada sakatlanırsa Kim taşır? Hakan TaşıyanSeni görünce gözlerim dolar, kulaklarım EUROKadın hakkı diye bir şey yokur Çünkü Hakkı erkek ismidir…Ağlarsa anam ağlar gerisi oyun oynar
Orada olduğunu biliyorumDüzeyli bir sohbete var msn ?Polat alemdar’ı haraca bağlayan nacizane kişilikDurumum çevrim içi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışıMsnevlerBill Gates’e uzanan eller kırılsınZenci mahallesindeki solaryumcuÖküz gibi bakmakla tren durmaz ki!Paramız olmasada cebimiz de, her kahvede masamız , her kavgada şeklimiz, her kızda bir resmimiz vardırBeyaz atlı prensi bulmak için daha kaç kurbağa öpmem gerekiyor?Aşk bir sabunsa kopurt beni pakizeYıllardır
oturum açmayan adam Adam her online olduğunda "yıllardır oturum açmayan
adam oturum açtı" yazıyor bilgisayarımın köşesinde, ve ben her
seferinde gülüyorum Allah AllahTanrım kör oldum, artık kusura bakamıyorumNescafé bile 3ü1 arada, ben yalnızım "Errorla mücadeleSonunda şans bana da güldü ama götüyle (!)Dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım"Benim gibisini google’da arasan bulamazsınMsn ’den gelen adamAnarşist mi olalım yani, ne bu kpss kadrolarıNickneyimeAllah chat yapmamızı istese klavyeyle doğardık[Ölsemde dik durmaz,sarhostur mezar taşım]Baba beni okula gönder devamsızlıktan kalıcam yoksaHemen canımı alma Rabbim bırakta hayatla didişeyim, mümkünse dişi gönder azrailimi ölümle sevişeyimAcele işe , bende işicem şeytan karışmaz merak etmee !!Pamuk cüce ve yedi prenseslerRekor insanın kendine yakışanı kırmasıdırGüzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmakHayat ------ ama grafikleri güzelBuffy de vampir sayılırHere i am, whats your second wish?Ahmet şu anda yok, notunuz varsa ben alayım14 Şubat sevgililer günü bayan eleman alımları başlamıştır!Çemberimde bad sektör
Kullanıcı profilini gör

Süper Komik nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ShEqEr NiCkLeR
» AğıR nickLeR
» Komik ve Anlamlı fotoğraflar
» (amigo nuRi) çok güzel :)
» Sinirli Msn Nickleri