Sitemize Hoşgeldiniz...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Komik Msn Nickler

YazarMesaj
gιzємℓι011907
{60}MoDeRaTöR ™
{60}MoDeRaTöR ™

Madalya :
Takım :
Müzik Türleri :
Rep :
Metin Alanı : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®️.</marquee></font></center>
Rep :
0 / 1000 / 100

Admin Şikayet Et :

Rep sistemi
Kullanıcının Hediyeleri: Laptop Laptop
Başarı Puanı Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Aktiflik Başarı Puanı Güçlülük:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Komik Msn Nickler   Cuma Kas. 21, 2008 8:19 am

Komik Msn Nickler
Seni sensiz de yasayabiliyorumEn azından kafamı dinliyorumAdama sormuşlar karınızla ortak bi özelliğiniz varmı ? demiş ki var aynı günde evlendikNe yersen ye asit yapar ağzında FALIMA gerek yok zaten dişin yok ağzındaErkekler
neden kendileri ile ilgilenmeyen bayanların peşinden koşar ki !
Köpeklerin kullanamayacağı otomobillerin peşinden koşması gibi !Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderimSen sen ol kapı önünde aşk yapma , aşkın gözü kördür ama komsununki aslaSana yaza yaza yaz geldimesaja zam geldidaha yazacaktım ama konturum bittiAtalarımız zamanında Orta Asya’dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurdukGecen
gün düşündümdü, evet dedim ben seviyorum umarım sende seviyorsundur
Öyle ya kim sevmez ki dondurmayı ben bayılıyorum ya senDertleşmek
istiyorsan 1 tuşla, birisine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek için
3 tuşla, mutlu olmak için 4 tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı
tuşlaSen sütlaç kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte
kadar yakıcı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asıl ve içli köfte kadar
mükemmel birisinMert hava yollarına ait 4260 sayılı sevgi uçağı
o güzel kalbinize inmek için izin istiyor eğer izin vermezseniz bu
sevgi uçağı kamikaze dalışı yapacaktırBen seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyumSeni, Tc kanunlarının Aşk maddesi gereğince izinsiz kalbime girmeden dolayı ömür boyu kalbime hapis ediyorumAcaba
bir yerde oturup konusalım desemkızar mı?Yok canımya abisi varsa sorsam
mı yok yok abisi yokturya varsacanım olsada nerden görecek sor lan sor
ölmezsin,
SoruyomHee ne dersinDeliye her gün sevgililer günü Seni deli gibi seven delinKaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olurAşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenirAdamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış Çünkü komsu kapıya kadar geçirmişKız dediğin İstanbul gibi olmalıFethi zor,fatihi tek!!!Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksinOturarak başarıya ulasan tek varlık tavukturTürküm, Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorumSaçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti
Kullanıcı profilini gör

Komik Msn Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası